БЗКУ Арденз

ТДВ Броварський Завод Котельного Устаткування АРДЕНЗ

ТДВ "Броварський завод котельного устаткування Арденз" (БЗКУ Арденз) має 113-и річну історію, яка починається з чавунно-ливарного заводу в Броварському районі Київської області, у спадщину від якого компанія отримала досвід та професійні навички роботи на ринку опалювального обладнання та металообробки.

На сьогоднішній день підприємство виробляє твердопаливні котли, металеві конструкції, торгове обладнання та металеві меблі. Але основним напрямком діяльності заводу є виробництво опалювального обладнання під ТМ Ardenz і ТМ Navi.

Сьогодні “БЗКУ Арденз” - це професійна команда інженерів, конструкторів і технологів - фахівців в галузі проектування та розробок. Команда, яка досконально знає свою справу і в теорії, і на практиці. Команда, яка працює над новими проектами обладнання, комплектуючих, займається постійним удосконаленням модельного ряду продукції, яку виробляє завод, знаходячи рішення будь-яких завдань.

Окрім професійної команди спеціалістів, “БЗКУ Арденз” може похвалитися наявністю новітнього сучасного обладнання, в тому числі і німецької фірми TRUMPF, що дає великі можливості в обробці листового металу, що відкриває нові горизонти підвищення ефективності виробництва.

 

 

Успіх "БЗКУ Арденз" тісно пов'язаний з високим рівнем організації виробництва. На заводі "БЗКУ Арденз" впроваджено комп'ютерне тривимірне проектування виробів, використовується сучасна техніка, застосовуються нові технології швидкого моделювання. Все це дозволило підвищити якість розробок, значно скоротити час на розробку і підготовку виробництва, поліпшити споживчі властивості виробів і освоїти нові напрямки у виробництві опалювального обладнання і металообробки.

ТДВ "Броварський завод котельного устаткування Арденз" володіє всіма необхідними сертифікатами та ліцензіями на здійснення професійної діяльності. В 2018 році на підтвердження слідуванню заводом високим стандартам якості "БЗКУ Арденз" отримав Сетрифікат ISO 9001:2015 “Quality management systems. Requirements” INTERNATIONAL STANDARD.

В своїй діяльності ТДВ "Броварський завод котельного устаткування Арденз" застосовує ефективні та екологічні технології. В 2020 році "БЗКУ Арденз" пройшов сертифікацію системи екологічного менеджменту відповідно вимогам стандарту ISO 14001 в результаті якої отримав Сертифікат ISO 14001:2015 «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування».