Про нас

НАВІТАС - Типові рішення в теплопостачанні і теплоенергетиці

Ткаченко Олексій Вікторович
Директор ТОВ НАВІТАС

Компанія НАВІТАС створювалась і продовжує працювати на засадах довгострокового та взаємовигідного партнерства. Саме тому в своїй роботі ми прагнемо забезпечити найкращі економічні та екологічні показники рішень, які ми пропонуємо нашим замовникам, і яким повністю відповідає наше обладнання.

Технологічність та енергоефективність обладнання, яке виробляється під торгівельними марками – Ardenz (Броварський Завод Котельного Устаткування АРДЕНЗ) та NAVI, КУМ (власні ТМ), дозволяє впроваджувати сучасні інженерні рішення в виробництві тепла, пару та електроенергії по зеленому тарифу.

Також хотів би поділитися нашим досягненням минулого року: завдяки кропіткій праці команди Навітас у співпраці зі стратегічним партнером та нашого стратегічного партнера Броварським Заводом Котельного Устаткування АРДЕНЗ (БЗКУ АРДЕНЗ) ми стали ЛІДЕРОМ РИНКУ 2017 року з виробництва та продажу промислових водогрійних котлів (за результатами дослідження AIM agency of industrial marketing).

Ми в жодному разі не зупиняємось на досягнутому і надалі прикладатимемо всіх зусиль для розвитку як наших партнерів, так і наших замовників, які довіряють нам розвиток свого бізнесу.

   Броварський Завод Котельного Устаткування АРДЕНЗ. Дізнатися більше >