Про нас

НАВІТАС - Типові та індивідуальні рішення в теплопостачанні і теплоенергетиці

Ткаченко Олексій Вікторович
Директор ТОВ НАВІТАС

Компанія НАВІТАС створювалась і продовжує працювати на засадах довгострокового та взаємовигідного партнерства, тому ми приділяємо значну увагу підбору найякіснішого обладнання задля плідної багаторічної співпраці з нашими замовниками. I саме тому сьогодні НАВІТАС є представником провідних світових виробників обладнання в Україні, які реалізують новітні, ергономічні та ефективні рішення у теплопостачанні та теплоенергетиці.Компанія НАВІТАС створювалась і продовжує працювати на засадах довгострокового та взаємовигідного партнерства, тому ми приділяємо значну увагу підбору найякіснішого обладнання задля плідної багаторічної співпраці з нашими замовниками. I саме тому сьогодні НАВІТАС є представником провідних світових виробників обладнання в Україні, які реалізують новітні, ергономічні та ефективні рішення у теплопостачанні та теплоенергетиці.

В своїй роботі ми прагнемо забезпечити найкращі економічні та екологічні показники рішень, які ми пропонуємо нашим замовникам, і яким повністю відповідають наші партнери. Технологічність та енергоефективність обладнання, яке виробляється під торгівельними марками - власною та наших партнерів - Ardenz, NAVI, Polykraft, Astebo, Ferroli, Triogen, КУМ, дозволяє впроваджувати сучасні інженерні рішення в виробництві тепла, пару та електроенергії по зеленому тарифу.

Також хотів би поділитися нашим досягненням минулого року: завдяки кропіткій праці команди Навітас у співпраці зі стратегічним партнером Броварським Заводом Котельного Устаткування АРДЕНЗ (БЗКУ) ми стали ЛІДЕРОМ РИНКУ 2017 року з виробництва та продажу промислових водогрійних котлів (за результатами дослідження AIM agency of industrial marketing).

Ми в жодному разі не зупиняємось на досягнутому і надалі прикладатимемо всіх зусиль для розвитку як наших партнерів, так і наших замовників, які довіряють нам розвиток свого бізнесу.

Партнери і бренди компанії НАВІТАС